Örömmel számolok be a Sződligeti Túrázók Körének ez évi, első túrájáról. Január elsején felmentünk arra a bizonyos hegyre – amely Csörög és Vácduka között húzódik, hogy – amolyan turista módon – köszönthessük az újévet. Jelentem: megittuk a pezsgőt – meg minden mást – és megettük a túratársnők remek süteményeit is.
Magam évek óta járom a természetet. Egy évvel ezelőtt társakat kerestem a túráimhoz, mert társasággal kellemesebb átélni a természetjárás élményét. Ezzel elindult valami, hiszen tavaly az évnyitó túrán még hatan voltunk, az idén már tizennyolcan (+ két kutya!), ami azt jelenti, hogy a csapatunk él és fejlődik. Tovább →

