Közeledõ esemény

  • Nincs esemény.

Búcsúzunk Sándor Béla Tagtársunktól

Mély megrendüléssel értesültünk, hogy barátunk, egyesületünk egyik régi aktív tagja,

Sándor Béla

2011.10.28-án , váratlanul elhunyt.

Munka közben érte a halál. Aznap még láttuk biciklizni, ami kedvelt időtöltése volt. Béla mindíg szívesen jött közénk dolgozni. Ahova egyesületünk ment takarítani, szemetet szedni, füvet nyírni , fát ültetni, amikor kapát, lapátot, gereblyét kellett fogni ő mindíg ott volt. A maga egyszerűségével, őszinte, szeretetet sugárzó megnyilvánulásaival igazi csapatember volt. Sokat tett a faluért és ezt szerényen, látványos külsőségek nélkül. Nem várt érte köszönetet, elismerést, mert ez számára természetes volt.

Az ember gyarló, mi is azok vagyunk. Most értjük meg csak igazán mit is jelentenek a “Sándor Bélá”-k ! Amíg közöttünk élnek természetesnek vesszük, nem is fogjuk fel, hogy milyen érték van velünk, ki az, aki a csapatunk része, akire mindíg lehet számítani. Amikor elmennek akkor értjük csak meg igazán az embertársaink jelentőségét, fontosságát.

Béla egyesületünk egyik jelöltje volt a “Sződligetért Emlékplakett” kitüntetésre.

Kedves Béla!

Szeretettel emlékezünk Rád, nyugodj békében!

Sándor Béla temetése 2011.11.04-én, 13 órakor lesz a szõdligeti temetõben.

 

Civilek Sződligetért Egyesület

vezetősége és tagjai

Share Button