Közeledõ esemény

  • Nincs esemény.

Adománygyűjtés.

Egyesületünk 2023.11.25-ére adománygyűjtést hirdetett. Kértük a lakosságot hogy várunk minden olyan dolgot a gyűjtésre amit otthon már nem használnak, de jó állapotban van és úgy vélik hogy másnak még hasznos lehet, sőt örömmel fogadnak is. Rengeteg ruhát, cipőt, játékot, ágyneműt, konyhai felszerelést kaptunk, de elektromos berendezéseket , dísztárgyakat is kaptunk, és tartós élelmiszer is érkezett. Egyesületünk néhány tagja az összegyűlt dolgokat  válogatás után csomagolta és másnap átadta a Kavalyecz András által vezetett és Szendrő településről érkezett barátainknak, akik az adományt Szendrőre elszállították és gondoskodtak is arról hogy azok a megfelelő helyre kerüljenek.Köszönjük a gyűjtésben, a pakolásban és szállításban résztvevők munkáját. / képek a galériában /

 

Papp István

 

Share Button