Közeledõ esemény

  • Nincs esemény.

Közgyűlésünk volt

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMárcius 6-án egyesületünk megtartotta szokásos közgyűlését ahol értékeltük a 2014 es évet és rögzítettük a 2015 ös elképzeléseket, feladatokat. A közgyűlés kezdetén az elnökség tagjai virággal köszöntötték az egyesület nő tagjait a Nőnap alkalmából.

A közgyűlés melynek levezető elnöke Kemenes Lajos volt, elfogadta az elnökség írásos beszámolóját a 2014-es évről, melyet Papp István elnök egészített ki.. És elfogadta az egyesület pénzügyi helyzetéről szóló jelentést is.

A továbbiakban a 2015-ös feladatok kerültek napirendre. Az írásos tervet a közgyűlés az ott elhangzottakkal kiegészítve elfogadta..
A közgyűlés két új tag felvételről is döntött így egyesületünk jelenlegi taglétszáma 37 fő.
A továbbiakban aktuális tájékoztatások hangzottak el, Talán a legfontosabb, kérjük a tisztelt olvasóinkat hogy adójuk 1 % támogassák egyesületünket.

Papp István
CISZE Elnök

Képek a galériában

Share Button