Közeledõ esemény

  • Nincs esemény.

“Lecsós” közgyűlés

Egyesületünk augusztus 3.-án tartotta szokásos félévi közgyűlését, ami hagyományosan az egyesület székhelyén lett megtartva és szintén hagyományosan „Lecsó-parti” -ként lett meghirdetve.
A közgyűlésnek alapvető célja volt, hogy együtt legyünk, érezzük jól magunkat, együnk egy jót és természetesen öblítsük is le, és közben kötetlenül beszélgessünk.
Nos a közgyűlésen az egyesület tagságából több mint 30 fő vett részt. A több fajta lecsót Somogyi István az egyesületünk elnöke készítette, bátran mondhatjuk nagy sikerrel, hiszen a lábasok, és bogrács kiürült, jó laktunk.
Férfitagjaink jóvoltából került bor is az asztalra, az egyesületünk nő tagjai pedig gondoskodtak a desszertről és a süteményekről. A beszélgetések egyik témája a közelgő kirándulásuk volt, hiszen augusztus 11.-én Esztergomba szervezünk hajóval kirándulást, de erről majd a kirándulás után.

Papp István

Képek a galériában

Share Button