Közeledõ esemény

  • Nincs esemény.

Adománygyűjtés

Egyesületünk (CISZE) december 3-án adománygyűjtést rendezett. Felhívásunkra sok sződligeti lakótársunk szedte össze a saját magának már nem kellő, de másnak még használható dolgokat. Nagy örömünkre – az internet adta lehetőséget kihasználva – Vácról is kaptunk adományt. A nap folyamán összejött mintegy 35 zsák ruha, mintegy 10 karton doboz könyv, 1 zsáknyi játék és volt adományozó, aki élelmiszert hozott. Sőt 2 db íróasztalt is kaptunk.
Egyesületünk nagy tisztelettel megköszöni minden lakótárunknak az adományokat. Remélhetőleg ezekkel sikerül néhány család háztartásához hatékonyan hozzájárulnunk.
Az összegyűlt adományok a Gondozási Központ dolgozóinak segítségével jutnak el a megfelelő helyekre. Ezúton is köszönjük a központ dolgozóinak munkáját. Az adományozóknak és az adományozottaknak, valamint minden olvasónknak  kívánunk békés boldog karácsonyt!

Papp István
Képek a galériában

Share Button